Opublikowano: 2017-09-23

Wielki przyjaciel naszego muzeum – Pan Ryszard Strojec – przechodził ostatnio trudne chwile. Problemy zdrowotne zmusiły do przerwania pracy i leczenia.

Opublikowano: 2017-09-19

Zapraszamy do galerii zdjęć z 67. spotkania "Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Naszym gościem była Pani Halina Kwiatkowska. W części koncertowej wystąpił zespół "Tacy różni" składający się z młodzieży i parafian Doliny Miłosierdzia w Częstochowie.

Opublikowano: 2017-09-18

Niestety nie będziemy mogli przeprowadzić dziś transmisji z całego spotkania "Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Relację rozpoczniemy ok. godz. 20:00. Będzie to koncert parafian i młodzieży z Doliny Miłosierdzia.

Opublikowano: 2017-09-18
"Jesień...
...nie zawsze musi być smutna"
- pod takim hasłem odbędzie się koncert charytatywny dla Ryszarda Strojca organizowany w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie przy wsparciu Fundacji Alea w dniu 22 września 2017 roku o godzinie 19:00.

Opublikowano: 2017-09-13

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie serdecznie zaprasza na koncert "CHYŁA/SKOLIK QUARTET", który odbędzie się 13 października 2017 roku o godzinie 19:00.

Bilety w cenie 40zł są do nabycia w Muzeum - możliwość rezerwacji telefonicznej (343651982).

Opublikowano: 2017-09-06

18 września o godzinie 18:00 będziemy gościć Panią Halinę Kwiatkowską - aktorkę, pedagoga, partnerkę sceniczną Karola Wojtyły.
Na scenie naszego Muzeum wystąpi z monodramem "Mój Wielki Kolega Jan Paweł II".

W cyklu "Młode Talenty" wystąpi Maria Utratna.

Wieczór uświetni koncert w wykonaniu zespołu "Tacy różni", w składzie którego znajdują się parafianie oraz młodzież Doliny Miłosierdzia Bożego w Częstochowie.

Wstęp wolny.

Opublikowano: 2017-08-24

Na naszym kanale YouTube udostępniono zapis 66. spotkania "Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Naszym gościem był Prof. Wiesław Nowiński. W części koncertowej wystąpili Michał Kowal & The Goodfather's Company.

Opublikowano: 2017-08-20

Zapraszamy do galerii zdjęć z 66. spotkania "Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Naszym gościem był prof. Wiesław Nowiński z UKSW w Warszawie. W części koncertowej wystąpili Michał Kowal & The Goodfather's Company.

Opublikowano: 2017-08-18

Od 18:00 zapraszamy na transmisję LIVE z 66. spotkania "Z Janem Pawełm II ku przyszłości"

Opublikowano: 2017-08-08

18 sierpnia 2017 roku odbędzie się 66. spotkanie z cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Naszym Gościem będzie prof. dr hab. inż. Wiesław L. Nowiński - naukowiec-innowator-entreprener-pionier-wizjoner. Twórca „najwspanialszych na świecie” atlasów mózgu. Obecnie Dyrektor Centrum Anatomii Wirtualnej i Symulacji Chirurgicznej im. Jana Pawła II, które założył na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie jako zalążek szkoły medycznej, wypełniając życzenie Jana Pawła II.

Wieczór uświetni koncert w wykonaniu Michała Kowala & The Goodfather's Company.

Wstęp wolny.