Opublikowano: 2024-04-23

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II honorowym Partnerem Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II z radością ogłasza swoje honorowe partnerstwo z Fundacją Studencką Młodzi-Młodym. To ukłon w stronę współpracy między dwoma instytucjami, które z pasją wspierają rozwój lokalnej społeczności oraz promują wartości edukacyjne i kulturalne. Częstochowska Fundacja Studencka Młodzi-Młodym, od 18 lat nieustannie wspiera różne instytucje, w tym także muzea, umożliwiając im pozyskiwanie 1.5% podatku na realizację swoich projektów i inicjatyw. Ta lokalna inicjatywa o globalnym zasięgu, niezależnie od regionu czy miejscowości, kontynuuje swoją misję wsparcia społeczności lokalnych i działań pożytku publicznego.

W najbliższą środę, 24 kwietnia 2024 roku, widzowie telewizji publicznej będą mieli wyjątkową okazję bliżej poznać misję i działalność Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym. W premierowym odcinku programu Pożyteczni.pl na antenie TVP2, Prezes Fundacji, Sebastian Biernacki, zaprezentuje szeroki zakres działań fundacji oraz możliwości, jakie stwarza dla muzeów. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia premierowego odcinka Pożyteczni.pl w TVP2 o godz. 6:25 oraz na platformie TVP VOD o dowolnej porze, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej o działaniach częstochowskiej Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym!