Opublikowano: 2024-01-10

Miejsce przyjazne rodzinie. Podsumowanie projektu Family Spot

W  Muzeum Monet i Medali Jan Pawła II 9 stycznia odbyła się Gala podsumowująca lokalne działania w ramach projektu Family Spot.

W ramach ogólnopolskiego projektu, do którego włączyła się Częstochowa, przeprowadzono szereg działań, w obszarze edukacji rodzicielskiej oraz integracji rodzin. W sumie zorganizowano trzydzieści spotkań, w tym wiele warsztatów, w których wzięło udział blisko tysiąc osób. W uroczystej Gali uczestniczyli członkowie Związku Dużych Rodzin oraz rodziny z dziećmi sympatyzujące ze stowarzyszeniem. Obecni byli również przedstawiciele częstochowskich władz, radni miasta, przedstawiciele firm, którzy wspierają politykę prorodzinną i działania społeczne.
To była okazja, by podsumować projekt, podziękować tym, którzy przyczynili się do tego, że projekt Family Spot mógł być tak efektywnie realizowany.

foto/ ap MMJP2