Opublikowano: 2020-05-22

18 maja 2020 roku, dokładnie w setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły, odbyło się jubileuszowe spotkanie "Z Janem Pawłem II ku przyszłości".
W ten sposób zakończył się cykl trwający dziewięć lat, w trakcie którego gościliśmy wiele znamienitych osobistości duchownych jak i świeckich.

Opublikowano: 2020-05-14

Gościem setnego - jubileuszowego spotkania "Z Janem Pawłem II ku przyszłości" będzie Arcybiskup Metropolita Wacław Depo. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek - 18 maja 2020 o godz. 18:00. Spotkanie wyłącznie on-line.

Opublikowano: 2020-05-08

18 maja - w 100-lecie urodzin Karola Wojtyły - odbędzie się setne spotkanie "Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Ze względu na ograniczenia wydarzenie będziemy transmitować w naszych mediach społecznościowych.

Opublikowano: 2020-04-22

Kilka zdjęć z 99. spotkania "Z Janem Pawłem II ku przyszłości" - 18 kwietnia 2020 - ks. Ryszard Umański.

Opublikowano: 2020-04-22

18 kwietnia 2020 roku w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II odbyło się już 99 spotkanie "Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Gościem spotkania był ks. Ryszard Umański, proboszcz Parafii NMP Częstochowskiej, prezes Towarzystwa Patriotycznego „Kresy", znany ze swojej pracy duszpasterskiej, społecznej i charytatywnej.

Opublikowano: 2020-04-20

Z uwagi na problemy techniczne nie wszyscy Państwo mieli możliwość odglądać od początku sobotnie spotkanie "Z Janem Pawłem II ku przyszłości", którego gościem był ks. Ryszard Umański. Obiecaliśmy, że zapis spotkania będzie dostepny w poniedziałek na naszym kanale YouTube. Z obietnicy się wywiązujemy. Zapraszamy do oglądania.

Opublikowano: 2020-04-15

Gościem 99. spotkania „Z Janem Pawłem II ku przyszłości" będzie ks. Ryszard Umański. Spotkanie on-line, wyłącznie przez transmisję internetową. Zapraszamy przed ekrany 18 kwietnia, o godz. 18:00.

Opublikowano: 2020-04-03

W nietypowych okolicznościach została otwarta wystawa „Czas ucieka. Wieczność czeka”. Zamiast zaproszonych gości, autorów prac, członków Polskiego Stowarzyszenia Sztuki Medalierskiej i sympatyków, aula Muzeum świeciła pustkami.

Opublikowano: 2020-04-03

Zapraszamy do galerii zdjęć z otwarcia wystawy "Czas ucieka. Wieczność czeka".

Opublikowano: 2020-04-02

W dniu dzisiejszym - w 15 rocznicę odejścia do Pana św. Jana Pawła II - w Muzeum odbyło się otwarcie wystawy "Czas ucieka. Wieczność czeka". Zapraszamy do relacji w wydarzenia.