Opublikowano: 2017-08-08

18 sierpnia 2017 roku odbędzie się 66. spotkanie z cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Naszym Gościem będzie prof. dr hab. inż. Wiesław L. Nowiński - naukowiec-innowator-entreprener-pionier-wizjoner. Twórca „najwspanialszych na świecie” atlasów mózgu. Obecnie Dyrektor Centrum Anatomii Wirtualnej i Symulacji Chirurgicznej im. Jana Pawła II, które założył na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie jako zalążek szkoły medycznej, wypełniając życzenie Jana Pawła II.

Wieczór uświetni koncert w wykonaniu Michała Kowala & The Goodfather's Company.

Wstęp wolny.

Opublikowano: 2017-07-24

18 lipca w Muzeum odbyło się kolejne - 65. spotkanie z cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Naszym Gościem był ksiądz dr Robert Skrzypczak. Natomiast w części koncertowej wieczoru wystąpił zespół NIVEL.

Opublikowano: 2017-07-20

18 lipca 2017 w naszym Muzeum odbyło się 65. spotkanie z cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Naszym niezwykłym gościem był ksiądz Robert Skrzypczak. Oprawę wieczoru stanowił koncert zespołu Nivel.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.

Opublikowano: 2017-07-06

5 lipca w naszym Muzeum odbył się wernisaż otwartej 19 czerwca wystawy zdjęć Marka Nowaka - "Mikrokosmos".
Wystawę można oglądać do 20 lipca.

Opublikowano: 2017-07-05

18 lipca 2017 roku o godzinie 18:00 gościem 65. spotkania z cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości" będzie ks. Robert Skrzypczak - kapłan archidiecezji warszawskiej, doktor habilitowany teologii, psycholog. Przedmiotem jego badań jest osoba i nauczanie Jana Pawła II oraz personalizm włoski. Wieczór uświetni koncert zespołu NIVEL.
Wstęp wolny.

Opublikowano: 2017-06-27

27 czerwca w naszym Muzeum miał miejsce Finał Wojewódzki XV Ogólnopolskiego Konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" organizowanego przez Oddział Regionalny KRUS w Częstochowie. Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.

Opublikowano: 2017-06-26

23 czerwca na scenie Muzeum wystąpiły przedszkolaki z Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Antoninek w przygotowanej na zakończenie roku szkolnego akademii. Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.

Opublikowano: 2017-06-24

Częstochowski Klucz Pobudki zaprasza 26 czerwca 2017 roku o godzinie 18:00 do Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie, gdzie odbędzie się spotkanie z prof. Jerzym Robertem Nowakiem - "Rok 2017. Decydująca bitwa o Polskę".

Opublikowano: 2017-06-24

22 czerwca 2017 roku, o godzinie 17.00 w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II odbyły się dwa premierowe spektakle Teatru Oczami Brata, pod tytułem „Droga” oraz „Piękna i Bestia”. Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.

Opublikowano: 2017-06-20

Już 22 czerwca 2017 roku, o godzinie 17.00 w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II odbędą się dwa premierowe spektakle Teatru Oczami Brata, pod tytułem „Droga” oraz „Piękna i Bestia”.