Opublikowano: 2020-04-20

Z uwagi na problemy techniczne nie wszyscy Państwo mieli możliwość odglądać od początku sobotnie spotkanie "Z Janem Pawłem II ku przyszłości", którego gościem był ks. Ryszard Umański. Obiecaliśmy, że zapis spotkania będzie dostepny w poniedziałek na naszym kanale YouTube. Z obietnicy się wywiązujemy. Zapraszamy do oglądania.

Opublikowano: 2020-04-15

Gościem 99. spotkania „Z Janem Pawłem II ku przyszłości" będzie ks. Ryszard Umański. Spotkanie on-line, wyłącznie przez transmisję internetową. Zapraszamy przed ekrany 18 kwietnia, o godz. 18:00.

Opublikowano: 2020-04-03

W nietypowych okolicznościach została otwarta wystawa „Czas ucieka. Wieczność czeka”. Zamiast zaproszonych gości, autorów prac, członków Polskiego Stowarzyszenia Sztuki Medalierskiej i sympatyków, aula Muzeum świeciła pustkami.

Opublikowano: 2020-04-03

Zapraszamy do galerii zdjęć z otwarcia wystawy "Czas ucieka. Wieczność czeka".

Opublikowano: 2020-04-02

W dniu dzisiejszym - w 15 rocznicę odejścia do Pana św. Jana Pawła II - w Muzeum odbyło się otwarcie wystawy "Czas ucieka. Wieczność czeka". Zapraszamy do relacji w wydarzenia.

Opublikowano: 2020-03-15

Pytacie Państwo co z naszymi spotkaniami "Z Janem Pawłem II ku przyszłości"? Biorąc pod uwagę sytuację w kraju postanowiliśmy zachować ciągłość spotkań i przeprowadzić spotkanie w internecie. Spotkajmy się w środę - 18 marca, o godz. 18:00 przed ekranami komputerów. Naszym gościem będzie o. Adrzej Grad. Paulin. Dyrektor Radia Jasna Góra.

Opublikowano: 2020-03-10

W internetowym wydaniu "Niedzieli" przeczytać można relację Anny Przewoźnik z VII Przeglądu Filmów Niepoprawnie Prawdziwych. Zapraszamy do lektury.

Opublikowano: 2020-03-09

Za nami trzy dni z filmami niepoprawnie prawdziwymi. Zapraszamy do galerii zdjęć z VII Przeglądu FNP.

Opublikowano: 2020-03-04

Dostępny jest już program VII Przeglądu Filmów Niepoprawnie Prawdziwych, który odbędzie się w naszej auli w dniach 6-8 marca 2020. Wstęp na projekcje jest bezpłatny.

Opublikowano: 2020-03-03

2 marca 2020 w Muzeum JP2 rozpoczęła się wystawa przedstawiającą ludobójstwo dokonane na Polakach w latach 1939-47 przez Organizację Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) i Ukraińską Powstańczą Armię (UPA). Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.