Opublikowano: 2015-01-19

Prezentujemy Państwu fotorelację ze spotkania, którego gościem był Włodzimierz Rędzioch, wieloletni dziennikarz L'Osservatore Romano.

Opublikowano: 2015-01-16

Zapis relacji LIVE ze spotkania "Z Janem Pawłem II ku przyszłości" - 18 stycznia 2015.
Link w rozwinięciu wiadomości.

Opublikowano: 2015-01-14

W trakcie spotkania "Z Janem Pawłem II ku przyszłości" 18 stycznia wystąpi grupa teatralna Koniugacja z Rawicza ze spektaklem "Senna Materia".

Opublikowano: 2015-01-07

W grudniu, w ramach spotkań "Z Janem Pawłem II ku przyszłości" gościliśmy fotografa papieskiego - Pana Arturo Mari. Zapis całego spotkania dostępny jest w rozwinięciu wiadomości.

Opublikowano: 2015-01-05

Gościem kolejnego spotkania cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości" będzie Włodzimierz Rędzioch, autor książki z wywiadami z przyjaciółmi i współpracownikami Papieża, w tym historycznego wywiadu z Papieżem emerytem Benedyktem XVI.

Opublikowano: 2014-12-28

Podczas ostatniej wizyty w Częstochowie, w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, Arturo Mari udzielił wielu wywiadów. Spotkał się również z ekipą Telewizji Polskiej, która nagrała materiał dla Wiadomości TVP (27 grudnia). W rozwinięciu bezpośredni link do wyemitowanego fragmentu programu.

Opublikowano: 2014-12-23

W poniedziałek, w naszej siedzibie, odbyło się spotkanie wigilijne dla pracowników i osób współpracujących z firmą President oraz Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II. Honorowym gościem spotkania był Abp Wacław Depo - Metropolita Częstochowski.

Opublikowano: 2014-12-19

Przedstawiamy Państwu fotorelację ze spotkania z Arturo Mari, który 18 grudnia był gościem spotkania z cyklu "Z Janem Pawłam II ku przyszłości".

Opublikowano: 2014-12-18

Transmisja LIVE ze spotkania z Arturo Mari

Opublikowano: 2014-12-18

17 grudnia w naszym Muzeum odbyło się Bożonarodzeniowe spotkanie Loży Częstochowskiej. Gościem honorowym był Pan Arturo Mari, osobisty fotograf Jana Pawła II.