Opublikowano: 2014-12-11

Już jutro na naszym Muzeum odbędzie się Gala Wolontariatu Częstochowskiego 2014.

Opublikowano: 2014-12-02

W trakcie trwania I Międzynarodowego Zlotu Kolekcjonerów zaprezentowane zostały okolicznościowy medal i znaczek pocztowy. Oto jak się prezentują.

Opublikowano: 2014-12-01

W dniach 29 i 30 listopada w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie odbył się I Zlot Kolekcjonerów. Zgromadził on pasjonatów pamiątek związanych z osobą Św. Jana Pawła II.

Opublikowano: 2014-11-28

Wszystkich wystawców i gości zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem I Międzynarodowego Zlotu Kolekcjonerów.

Opublikowano: 2014-11-26

W sobotę (29 listopada), w trakcie trwania Zlotu Kolekcjonerów odbędzie się licytacja najrzadszych monet w wizerunkiem Jana Pawła II. Licytację poprowadzi Michał Niemczyk z Warszawy.

Opublikowano: 2014-11-25

Gościem kolejnego spotkania z cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości" będzie Arturo Mari, osobisty fotograf Jana Pawła II. Zapraszamy 18 grudnia do Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II.

Opublikowano: 2014-11-24

Dzięki uprzejmości Stanisława Kardynała Dziwisza oraz ofiarnej pracy Siostry Tobiany z kurii Archidiecezjalnej w Krakowie, nasze zbiory wzbogaciły się o bezcenny eksponat.

Opublikowano: 2014-11-19

W rozwinięciu wiadmości znajduje się fotorelacja ze spotkania  "Z Janem Pawłem II ku przyszłości", którego gościem był ks. abp. Wacław Depo.

Opublikowano: 2014-11-18

"Z Janem Pawłem II ku przyszłości" - od godz. 18.00 - transmisja LIVE

Opublikowano: 2014-11-14

Odbywającą się w tym miesiącu Giełdą kolekcjonerów zainteresowała się Telewizja Polska, która zapowiedziała swoją obecność. Wystawców zachęcamy więc do przywiezienia ciekawych eksponatów i przygotowania interesujących wypowiedzi.