Opublikowano: 2019-07-15

Wernisaż wystawy uczestników Kursu Rysunku i Malarstwa /foto/

13 lipca w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II odbył się wernisaż prac uczestników Kursu Rysunku i Malarstwa Pracowni Rozwoju Osobistego w Częstochowie.

Kurs rysunku i malarstwa z elementami rysunku ikonowego powstawał przy Pracowni Rozwoju Osobistego w Częstochowie. Prowadzony był przez artystę malarza – Monikę Sawionek.

Wystawa kończąca półroczny kurs prezentuje prace jedenastu uczestników, którzy przez ćwiczenia podejmują różne spojrzenia na otaczającą ich rzeczywistość.