Opublikowano: 2014-11-25

"Z Janem Pawłem II ku przyszłości" - Arturo Mari

Gościem kolejnego spotkania z cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości" będzie Arturo Mari, osobisty fotograf Jana Pawła II.

W części artystycznej wystąpi grupa Częstochowa Pipes & Drums wykonująca tradycyjną szkocką muzykę.

Arturo Mari gościł wielokrotnie w naszym Muzeum. Wspierał nas w trakcie budowy pawilonu wystawienniczego i w organizacji eskpozycji. Spotkania z Nim są niekonwencjonalne, przeplatane osobistymi wspomnieniami związanymi z Janem Pawłem II. Jako papieski fotograf uczestniczył w większości pielgrzymek i znał Ojca Świętego jak mało kto.

Spotkania z Arturo Mari cieszą się ogromną popularnością i zapełniają naszą salę do ostatniego miejsca.

Bilety wstępu w cenie 10 złotych do nabycia w Muzeum.

Serdecznie zapraszamy!

--- 18 grudnia - godzina 18.00 ---