Kolejne spotkanie z "Janem Pawłem II ku przyszłości" za nami
Opublikowano: 2014-06-20

Kolejne spotkanie z "Janem Pawłem II ku przyszłości" za nami

W minioną środę - 18 czerwca 2014 - w Muzeum odbyło się kolejne spotkanie "Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Naszym gościem był paulin O. Sebastian Matecki. Spotkanie odbyło się w bardzo ciepłej i serdecznej atmosferze. O. Sebastian jest bowiem przyjacielem naszego Muzeum od momentu powstania. Wspiera nas modlitwą i dobrym słowem.

Ponadto w trakcie spotkania mieliśmy okazję świętować 30 rocznicę święceń kapłańskich księdza Andrzeja Soboty.

W części artystycznej wystąpiła grupa AmperA oraz Jarosław Woszczyna.

Zapis spotkania w linku poniżej
(zanim otrzymamy zmontowany materiał dysponujemy zapisem live - rozpoczyna się 7 min 50 sek)

Zdjęcia: M. Pośpiech