Gościliśmy członków Rady Dyrektorów Rycerzy Kolumba
Opublikowano: 2013-08-24

Gościliśmy członków Rady Dyrektorów Rycerzy Kolumba

22 sierpnia gościliśmy reprezentantów Rady Dyrektorów Rycerzy Kolumba. Byli nimi: Mike O’Connor – członek Rady Dyrektorów Rady Najwyższej Rycerzy Kolumba, Szymon Czeszek – adwokat Rady Najwyższej oraz Leszek Waksmundzki – konsultant Rady Najwyższej ds. rozwoju Rycerzy Kolumba w Polsce.

Rycerze Kolumba są największą na świecie katolicką organizacją charytatywną o charakterze świeckim. W Polsce istnieje od 2006 roku.

Nasi goście byli pod wrażeniem kolekcji oraz sposobu jej prezentacji. Zadeklarowali pomoc przy nabyciu medali związanych z Janem Pawłem II, a wydanych z inicjatywy Zakonu Rycerzy Kolumba.