Przedstawiciel młodego pokolenia polskiej kinomatografii - Paweł Deląg z niezapowiedzianą wizytą w muzeum.
Opublikowano: 2013-05-08

We wtorek, 7 maja w godzinach popołudniowych, odwiedził muzeum jeden z przedstawicieli młodego pokolenia polskiej sceny filmowej i teatralnej Paweł Deląg będący gościem podprzeora jasnogórskiego konwentu O.Sebastiana Mateckiego. Aktorowi towarzyszył jego syn Paweł oraz przyjaciel - polski ksiądz pracujący w Odessie.

Naszych zacnych gości, po muzeum oprowadził osobiście dyrektor muzeum Krzysztof Witkowski.

Obecność Pawła Deląga była niespodzianką nie tylko dla nas, ale również dla innych zwiedzających, między innymi studentów Częstochowskiej Akademii Jana Długosza.