Wystawa sztuki sakralnej.
Opublikowano: 2013-04-29

Wystawa "Studium Sztuki Sakralnej"

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy  " Studium Sztuki Sakralnej", który odbędzie się dnia 6 maja o godz. 18.00 w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie.

Na wystawie prezentowane będą prace dydaktyków, absolwentów i studentów Wyższego Instytutu Teologicznego im.N.M.P. Stolicy Mądrości Studium Sztuki Sakralnej w Częstochowie.

W wystawie udział biorą: Aleksander Czank, Barbara Fornalczyk, Anna Gradowicz, Grzegorz Janus, Zbigniew Jończyk, Józef Juszczak, Irena Jóźwik, Włodzimierz Kulej, Anna Kwaśniak, Leon Maciej, Jolanta Małek, Katarzyna Matschay, Anna Michalik, Krystyna Onysyk, Andrzej Orlik, Halina Osadnik, Janusz Pacuda, Marian Panek, Maria Putowska, Łukasz Rzeźnik, Julia Sznober, Józef Uliński, Maria G. Wieluńska, Mirosława Woroniec, Jerzy A. Zimny.

Komisarz wystawy: Zbigniew Jończyk i Halina Osadnik.

Wystawa bedzie trwała do 17.05.2013.

Wstęp wolny.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy.