Spotkanie z o.Kamilem Szustakiem
Opublikowano: 2012-06-19

Spotkanie z o.Kamilem Szustakiem

W dniu wczorajszym w naszym muzeum odbyło sie czwarte spotkanie z cyklu "Z bł.Janem Pawłem II ku przyszłości", którego gościem honorowym był dyrektor radia Jasna Góra o.Kamil Szustak.

Wspomnienia o. Kamila dotyczące bł. Jana Pawła II dotyczyły pielgrzymek Papieża do Częstochowy i szczególnego umiłowania przez niego częstochowskiej Madonny. Tradycyjnie na koniec spotkania p. Krzysztof Witkowski zaprosił wszystkich na krótkie zwiedzanie, w czasie którego oglądający mieili sposobność obejrzenia nowych eksponatów w kolekcji muzeum.