Kolejne spotkanie „Z Janem Pawłem II ku przyszłości” za nami
Opublikowano: 2015-09-19

Kolejne spotkanie „Z Janem Pawłem II ku przyszłości” za nami

Za nami kolejne, 43 już, spotkanie „Z Janem Pawłem II ku przyszłości”. W piątek gościliśmy siostrę Michaelę Pawlik.

Dzięki swoim doświadczeniom, siostra Michaela opowiedziała nam o specyfice życia i religii w Indiach. Zwróciła uwagę na niebezpieczeństwa jakie dla chrześcijan mogą nieść medytacje, praktykowanie zachowań pochodzących ze wschodu oraz wiara w reinkarnację.

Odniosła się do nauk Jana Pawła II, które dotyczyły krajów, takich jak Indie, w których żyje wiele ubogich osób.

Wysłuchaj fragmentu spotkania:

Nie zabrakło koncertu młodych talentów. Tym razem na scenie mogliśmy podziwiać i słuchać aż czterech występów.

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
MichaelaPawlik.mp3 mp3 2,31 MB Pobierz