Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie, Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Częstochowie oraz Stowarzyszenie Upamiętnienia Ofiar Zbrodni Ukraińskich Nacjonalistów 1939-1947.

zapraszają na wystawę przedstawiającą ludobójstwo dokonane na Polakach w latach 1939-47 przez Organizację Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) i Ukraińską Powstańczą Armię (UPA).

Wystawa rozpocznie się w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie, ul. Jagiellońska 67/71 w dniu 2 marca (poniedziałek) o godz. 17:00.

>>> Wstęp wolny <<<