Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie oferuje ostatnie sztuki cennej i pięknie wykonanej, pamiątkowej monety „SANCTUS JOANNES PAULUS PP. II”.

Moneta o nominale 10 dolarów, wykonana z najwyższej próby srebra i ważąca 10 uncji, została wyemitowana przez Niue Island w roku 2014. Na monecie znajduje się 27 diamentów, które symbolizują 27 lat pontyfikatu Papieża Polaka.

Poniżej prezentujemy fotografie monety i dołączanego do niej certyfikatu autentyczności, zawierającego szczegółowy opis.

Serdecznie zachęcamy do zakupu. W sprawie informacji odnośnie ceny prosimy o kontakt pod nr tel. 34 365 19 82 lub za pośrednictwem emaila: muzeum@jp2muzeum.pl.