Opublikowano: 2023-08-21

Bliżej piękna - sztuka dla wszystkich

„Bliżej Piękna" – sztuka dla wszystkich".

8 września 2023 r. w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie odbędzie koncert zespołu IMPAST. To koncert finałowy w ramach projektu: „Bliżej Piękna" – sztuka dla wszystkich". Projekt został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wpisany w obszar Sztuka Dostępna 2023.
Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa prac plastycznych podopiecznych Fundacji Oczami Brata. Początek godz.19.00. Piątek, 8 września. Zaprasza zespół IMPAST  i Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II.

Wstęp wolny!
Jak zaznaczyła w rozmowie Aleksandra Kowalska, spotkanie to podsumowanie projektu, który był realizowany m.in. w Radomsku, Poraju. W Częstochowie zostanie zaprezentowany trzeci koncert.

Odsłuchaj:

Tu usłyszymy nowe utwory zespołu oraz wiersz, który powstał podczas warsztatów. Będzie to utwór muzyczny do wiersza lokalnego poety, wykonany przez częstochowskiego instrumentalistę, autora muzyki, Jakuba Będkowskiego.

 

Anna Przewoźnik/ foto:archiwum zespolu Impast

Jan Paweł II święty od

Dni
Godzin
Minut

Zobacz dojazd

Dojazd komunikacją miejską
Dojazd od Jasnej Góry: autobus linia nr 19 z przystanku Komenda Miejska Policji, kierunek Kucelin Szpital lub Walcownia, do przystanku Makro.

Nasi Partnerzy

[c] copyright 2017 jp2muzeum.pl | Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie
Projekt i realizacja: Strony internetowe TRUSTNET