Opublikowano: 2020-09-18

Zlot Kolekcjonerów - ważna informacja

Drodzy Kolekcjonerzy, Szanowni Państwo:


Z uwagi na nieprzewidzianą, jednak jakże miłą dla nas okoliczność, a mianowicie wiadomość o wyróżnieniu Dyrektora Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, Pana Krzysztofa Witkowskiego nagrodą Totus Tuus przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, której wręczenie nastąpi w Warszawie, 10 października 2020r., uprzejmie informujemy, że główne punkty programu VII Międzynarodowego Zlotu Kolekcjonerów będą przeniesione na dzień następny, tj. niedzielę, 11 października 2020r.

 

Oczywiście, od soboty, 10.10. 2020r., od godz. 9:00 odbywać się będą spotkania i targi kolekcjonerów, jak również obecni będą pracownicy Poczty Polskiej, oferujący okolicznościowe wydawnictwa przygotowane specjalnie na VII MZK ( każdego dnia trwania Zlotu pracownicy Poczty Polskiej będą używać innych stempli!). Natomiast w niedzielę, 11.10.2020r. odbędzie się wykład Pana Tomasza Bylickiego, kustosza pt. „Od prywatnej kolekcji do muzeum", a także inne spotkania i zaplanowane wydarzenia. Te już z udziałem Pana Dyrektora Muzeum, Krzysztofa Witkowskiego.


W związku z powyższym uprzejmie prosimy wszystkich uczestników VII Międzynarodowego Zlotu Kolekcjonerów o ewentualną rezerwację noclegów, natomiast serdecznie zapraszamy do licznego udziału w trakcie trwania całego Zlotu.

Jan Paweł II święty od

Dni
Godzin
Minut

Zobacz dojazd

Dojazd komunikacją miejską
Dojazd od Jasnej Góry: autobus linia nr 19 z przystanku Komenda Miejska Policji, kierunek Kucelin Szpital lub Walcownia, do przystanku Makro.

Nasi Partnerzy

[c] copyright 2017 jp2muzeum.pl | Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie
Projekt i realizacja: Strony internetowe TRUSTNET