Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, Polskie Stowarzyszenie Sztuki Medalierskiej, Polskie Towarzystwo Numizmatyczne Oddział w Częstochowie, Polski Związek Filatelistów w Częstochowie oraz Antykwarnia-Księgarnia Niezależna serdecznie zapraszają na VIII Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów, który odbędzie się w dniach 16-17 października 2021 r.

W programie Zlotu, oprócz tradycyjnej giełdy kolekcjonerów, przewidziano szereg atrakcji i niespodzianek. Oczywiście, nie zabraknie, jak co roku, okolicznościowych wydawnictw. Zlot – tradycyjnie już – obsługiwać będzie Poczta Polska S.A.

Początek Zlotu w sobotę, 16.10.br. o godz. 9:00.

W spotkaniach z kolekcjonerami i odwiedzającymi wezmą także udział znani goście z Polski i zagranicy, a w sobotę, 16.10.br. o godz. 19:00 zaplanowano specjalny koncert.

Zakończenie Zlotu w niedzielę, 17.10.br. o godz. 13:00.

Serdecznie zapraszamy!