"Z Janem Pawłem II ku przyszłości" - bp Andrzej Przybylski
Opublikowano: 2017-12-08

"Z Janem Pawłem II ku przyszłości" - bp Andrzej Przybylski

18 grudnia o godzinie 18:00 podczas 70. spotkania z cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości" będziemy gościć biskupa Andrzeja Przybylskiego – doktora pedagogiki, rektora Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Częstochowskiej w latach 2008–2015, biskupa pomocniczego częstochowskiego od 2017.

W części artystycznej wieczoru odbędzie się audycja świąteczna w wykonaniu zespołu The White Tea i Jasnogórskiego Chóru Mieszanego im. Matki Bożej Królowej Polski, którą poprowadzi pan Marcin Lauzer.

Serdecznie zapraszamy.
Wstęp wolny.