Opublikowano: 2021-08-06

Wystawa Kardynał Wyszyński – zaproszenie do współpracy

Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami w poniedziałek – 9 sierpnia 2021 – rozpoczynamy wystawę „Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia". W niniejszej wiadomości prezentujemy Państwu fragmenty naszej wystawy. Jednocześnie zapraszamy do współpracy.

Jeżeli posiadacie Państwo cenne i unikatowe pamiątki, medale, zdjęcia, itp., związane z osobą Kardynała Stefana Wyszyńskiego, prosimy o kontakt z naszym Muzeum. Będzie możliwość wystawienia ich na naszej wystawie oraz dołączenia do opracowywanego pamiątkowego albumu.