Opublikowano: 2012-10-30

Poniżej prezentujemy fotoreportaż z I Konferencji Numizmatycznej, która odbyła się w minioną sobotę 27 października.

Opublikowano: 2012-10-25

Szanowni Państwo

W związku z zaplanowaną na sobotę 27 października konferencją numizmatyczną, zwracamy się do wszystkich Państwa z prośbą o powiadomienie o naszym zjeździe swoich przyjaciół, jak również znajomych i zaproszenie ich w naszym imieniu, na to oryginalne spotkanie.

Opublikowano: 2012-10-24

Już w najbliższą sobotę, 27 października w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II odbędzie się pierwsza z cyklu Konferencja Numizmatyczna: "Numizmatyczne wyzwania XXI wieku". Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Nieczęsto można w jednym miejscu spotkać tyle wybitnych osobistości związanych z numizmatyką i medalierstwem.

Opublikowano: 2012-10-23

20 października odbyła się uroczystość obchodów 50-lecia powstania oddziału  im. Władysława Terleckiego Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego w Częstochowie. Po części oficjalnej, która miała miejsce w Budynku Muzeum Częstochowskiego w Ratuszu pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka, goście udali się do Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II.

Opublikowano: 2012-10-19

W dniu wczorajszym, 18 października w muzeum odbyło się kolejne spotkanie z cyklu: „Z Janem Pawłem II ku przyszłości”, którego gośćmi byli: wybitny polski fotograf, odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za działalność na rzecz odzyskania przez Polskę niepodległości i demokracji, Stanisław Markowski oraz wybitny tenor na stałe związany z Operą Śląską Juliusz Ursyn Niemcewicz.

Opublikowano: 2012-10-18

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości", które odbędzie się  dnia 18 października 2012 roku o godz. 18.00.

Opublikowano: 2012-10-12

W piątek 12 października nasze muzeum odwiedziła grupa ze Smoleńska zaproszona do Częstochowy przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska".

Opublikowano: 2012-10-11

Od dnia dzisiejszego rejestracja uczestnictwa w Konferencji odbywa się wyłącznie za pośrednictwem formularza internetowego. Znajduje się on w menu głównym oraz w rozwinięciu niniejszej wiadomości.

Opublikowano: 2012-10-11

Prezes firmy President, a zarazem Dyrektor Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II - Pan Krzysztof Witkowski był gościem audycji radiowej Muzyczne Dary.

Zapraszamy do jej wysłuchania

Opublikowano: 2012-10-10

Dnia 27 października  w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie odbędzie się I Konferencja Numizmatyczna zatytułowana: 'Numizmatyczne wyzwania XXI wieku". W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy Państwu szczegółowy program spotkania, na które jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich numizmatyków i kolekcjonerów. Przypominamy również o konieczności wcześniejszego zgłoszenia chęci wzięcia udziału w konferencji mailowo: muzeum@jp2muzeum.pl lub pod numerem telefonu  34 365 19 82.

Jan Paweł II święty od

Dni
Godzin
Minut

Zobacz dojazd

Dojazd komunikacją miejską
Dojazd od Jasnej Góry: autobus linia nr 19 z przystanku Komenda Miejska Policji, kierunek Kucelin Szpital lub Walcownia, do przystanku Makro.

Nasi Partnerzy

[c] copyright 2017 jp2muzeum.pl | Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie
Projekt i realizacja: Strony internetowe TRUSTNET