Opublikowano: 2012-11-21

Zapraszamy Państwa do Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, gdzie od soboty 17 listopada można podziwiać galerię obrazów Danuty Króliszewskiej.

Opublikowano: 2012-11-20

W niedzielę, 18 listopada w muzeum odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości ", którego gościem honorowym była Pani Profesor Wanda Półtawska.

Opublikowano: 2012-11-20

Dnia 22 listopada 2012r. o godz. 15.00 w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie odbędzie się konferencja naukowa "Koniec świata...i co dalej", organizowana przez Instytut Filologii Polskiej Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie oraz Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

Opublikowano: 2012-11-18

Właśnie zakończyło się spotkanie w cyklu „Z Janem Pawłem II ku przyszłości”. Pani Profesor Wanda Półtawska w swoim wystąpieniu zwróciła uwagę na konieczność obrony życia oraz świętość instytucji rodziny

Opublikowano: 2012-11-18

W rozwinięciu wiadomości można oglądać relację z dzisiejszego spotkania z Panią Wandą Półtawską.

Opublikowano: 2012-11-18

Zaproszenia na spotkanie z Panią Wandą Półtawską rozeszły w ekspresowym tempie. Dla wszystkich Państwa, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w dzisiejszym wydarzeniu przygotowaliśmy możliwość śledzenia jego przebiegu w internecie. Link do transmisji znaleźć będzie można o godzinie 16.00 na naszej stronie WWW oraz na portalu Facebook. Zapraszamy.

Opublikowano: 2012-11-07

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości", które odbędzie się  dnia 18 listopada, tym razem nietypowo o godzinie 16.00. Naszym specjalnym gościem będzie Pani Wanda Półtawska.

Opublikowano: 2012-11-03

Znów mamy dla Państwa bardzo ciekawy materiał. W rozwinięciu wiadomości znajduje się reportaż przygotowany przez TV Orion pod tytułem "Kolekcjonerstwo to wiedza". Zapraszamy do oglądania.

Opublikowano: 2012-11-02

W minioną sobotę, w naszym Muzeum odbyła się Konferencja Numizmatyczna pod hasłem „Numizmatyczne Wyzwania XXI wieku”. Obszerną – 3 godzinną – relację z tego wydarzenia można zobaczyć na naszym kanale w serwisie YouTube oraz w rozwinięciu wiadomości.

Opublikowano: 2012-10-31

Pragniemy poinformować, że w dniach od 01-05 listopada 2012 muzeum będzie nieczynne.

Za utrudnienie przepraszamy i zapraszamy Państwa od 06 listopada.