Druga połowa listopada zapowiada się bardzo ciekawie. W Muzeum odbędzie się szereg wydarzeń, na które serdecznie Państwa zapraszamy.

• 13 listopada gościć będziemy Tadeusza Płużańskiego, który będzie poruszać tematykę dekomunizacji w Polsce po roku 1989.
    Początek spotkania o godz. 18:00

• 18 listopada odbędzie się kolejne – 93 spotkanie „Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Nasze zaproszenie przyjął o. Józef Płatek. W części artystycznej wystąpi Juliusz Ursyn Niemcewicz – słynny tenor.
    Początek spotkania o godz. 18:00

• 23 listopada – w sobotę – w auli Muzeum będzie można potańczyć przy akompaniamencie Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej.
    Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży i 45 zł w dniu koncertu.
    Wydarzenie rozpocznie się o 20:00.

• 24 listopada – w niedzielę – urodzinowy koncert zagra grupa IMPAST.
    Start godz. 18:00.

>>> lista wydarzeń na Facebooku <<<