Opublikowano: 2023-10-05

Wkrótce X Międzynarodowuy Zlot Kolekcjonerów

W Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie już w sobotę, 28 października odbędzie się X Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów, połączony z giełdą pamiątek po Janie Pawle II. Na kilkunastu stoiskach wystawców będzie można znaleźć monety, medale, znaczki pocztowe, książki, odznaki religijne, medaliki, szkaplerze, karty dewocyjne, zdjęcia czy widokówki.
Zapraszamy wystawców, kolekcjonerów i wszystkich zainteresowanych od godz. 9.00. 28 października ul. Jagiellońskiej 67/71 Częstochowa.
Organizatorzy: Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie, Antykwarnia-Księgarnia „Niezależna" w Częstochowie, Polskie Towarzystwo Numizmatyczne Oddział w Częstochowie i Polski Związek Filatelistów Okręg Częstochowski