Opublikowano: 2023-04-13

Wkrótce konferencja dotycząca św. Jana Pawła II

„Jak dotrzeć do Polaków z prawdą i odbudować narodową wspólnotę wokół św. Jana Pawła II"
- to temat konferencji organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy i Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II. 21 kwietnia 2023 r. godz. 17.00
  Zapraszamy! Aula Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie ul. Jagiellońska 67/71
Konferencja odbędzie się m.in. z udziałem: metropolity częstochowskiego, abp Wacława Depo, ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, małopolskiej kurator oświaty, Barbary Nowak, śląskiej kurator oświaty, Urszuli Bauer.