Opublikowano: 2023-05-15

Wkrótce Gala kokursowa o św. Janie Pawle II

18 maja, w dniu 103 urodzin św. Jana Pawła II, w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu: „Nauczanie Jana Pawła II w inscenizacji”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z powiatu częstochowskiego. Zadaniem biorących udział w konkursie było przygotowanie inscenizacji teatralnej dotyczącej nauczania św. Jana Pawła II. Organizatorem Konkursu jest Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Czarnym Lesie.

Gala konkursowa 18 maja (czwartek) godz. 12.00

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II

ul. Jagiellońska 67/71 w Częstochowie.

Zapraszamy!

Podczas Gali m.in. ogłoszenie wyników i rozdanie nagród, projekcja nagrodzonego film oraz przedstawienie teatralne o Janie Pawle II.