Opublikowano: 2017-11-13

Wernisaż wystawy "Życie zadane" /galeria zdjęć/

11 listopada o godzinie 11:00 w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II miał miejsce wernisaż wystawy medalierskiej "Życie zadane. Medalierskie rozmowy z Janem Pawłem II".

Na otwarciu gościł abp Wacław Depo, który objął wydarzenie swoim patronatem honorowym. W części drugiej spotkania wszyscy zebrani mieli możliwość wspólnie śpiewać pieśni patriotyczne przy akompaniamencie Michała Rorata. Natomiast wydarzenie uświetniły występy wokalne "Młodych Talentów" kierowanych przez Pana Ryszarda Strojca.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

>> Artykuł w Niedzieli <<