Opublikowano: 2023-09-19

W Muzeum Film o Carlo Acutisie

Projekcja Filmu:„Niebo nie może czekać Historia Carla Acutisa " odbędzie się 29 września (piątek) godz.18.00. Organizator: Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II. Wstęp wolny! Zapraszamy ul. Jagiellońska 67/71 Częstochowa.

Carlo Acutis został błogosławionym Kościoła katolickiego w 2020 roku. Jego wspomnienie liturgiczne ustanowiono na 12 października. Niebo nie może czekać to poruszające, pełne dobrych emocji i umocnienia wiary kino. Dowiemy się jak Carlo stał się błogosławionym i wzorem dla młodego pokolenia, odkryjemy cuda, które dokonały się za jego wstawiennictwem. Zobaczymy, jak ten młody chłopak wykorzystywał swoje talenty do ewangelizacji i promowania Eucharystii. Zapraszamy! To kino międzypokoleniowe szczególnie wartościowe. Na jednym seansie mogą spotkać się dziadkowie, rodzice i ich dorastające wnuki. 29 września godz.18.00 Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II.

Jan Paweł II święty od

Dni
Godzin
Minut

Zobacz dojazd

Dojazd komunikacją miejską
Dojazd od Jasnej Góry: autobus linia nr 19 z przystanku Komenda Miejska Policji, kierunek Kucelin Szpital lub Walcownia, do przystanku Makro.

Nasi Partnerzy

[c] copyright 2017 jp2muzeum.pl | Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie
Projekt i realizacja: Strony internetowe TRUSTNET