Opublikowano: 2020-10-10

VII Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów rozpoczęty

10 października br. w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie rozpoczął się VII Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów. Znakomici goście, bogactwo pamiątek po Janie Pawle II, takie jak: monety, medale, znaczki pocztowe, książki, zdjęcia, widokówki, odznaki religijne, medaliki, relikwiarze… W tym roku przypada 175 rocznica ruchu numizmatycznego w Polsce, to wydarzenie uświetnione zostało wydaniem specjalnego banknotu o nominale O Euro.

W niedzielę, 11 października, drugi dzień Zlotu, również zapraszamy wystawców, klientów i wszystkich zainteresowanych Giełdą Pamiątek po Janie Pawle II.