Opublikowano: 2023-10-09

Teatr Klasyki Polskiej zagości w Muzeum

Teatr Klasyki Polskiej po raz koleiny zagości w Muzeum. Na scenie w auli Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie, 11 października (środa) dwukrotnie - o godz. 16.00 i 19.00 wystawiony zostanie spektakl „Beniowski" J. Słowackiego, w wykonaniu wybitnych aktorów Teatru Klasyki Polskiej z Warszawy. W spektaklu wystąpi między innymi znany aktor teatralny i telewizyjny Michał Chorosiński. Zapraszamy! Wstęp wolny! Teatr Klasyki Polskiej, zagości dzięki zaproszeniu Wiceministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Posła Szymona Giżyńskiego.