Opublikowano: 2022-12-23

Spotkanie Fundacji Oczami Brata

W Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, odbyło się świąteczne spotkanie placówek dziennych Fundacji Oczami Brata. Na spotkaniu spotkali się uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowych wraz z wychowawcami i swoimi rodzinami. Była to okazja do złożenia życzeń, powrotu do przeszłości i radości ze wspólnego świętowania.

Jednym z ważniejszych prezentów, a zarazem niespodzianką podczas spotkania było oficjalne przekazanie nowego samochodu, zakupionego dla podopiecznych fundacji. Prezent został przekazany przez Prezesa Fundacji Oczami Brata, Pawła Bilskiego i dyrektora Oddziału Śląskiego PEFRONU, Jana Wrońskiego. Poświęcony został przez księdza Czesława Mirowskiego, duszpasterza wspólnoty.

ap/ MMJP2

Odsłuchaj: