Opublikowano: 2021-11-03

Prymas Tysiąclecia - darem dla Kościoła i Ojczyzny

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie i Konfederacja Orderu Św. Stanisława BM zapraszają na otwarcie ogólnopolskiej wystawy prac plastycznych

Kardynał Stefan Wyszyński
Prymas Tysiąclecia - darem dla Kościoła i Ojczyzny

Patronat honorowy:

JE bp dr hab. Wiesław Śmigiel, Biskup Toruński, Przewodniczący Rady ds. Rodziny KEP

Jarosław Sellin, Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Miło nam poinformować, że na konkurs napłynęło ponad 200 prac plastycznych, wykonanych różnymi technikami. Wciąż jeszcze trwają obrady nad wskazaniem zwyciężców. Warto zatem trzymać kciuki do momentu ogłoszenia wyników!

Wernisaż prac plastycznych dzieci i młodzieży odbędzie się w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie, przy ulicy Jagiellońskiej 67/71, w niedzielę, 7 listopada 2021 r., o godz. 11:00.

Otwarcie wystawy poprzedzi msza święta na Jasnej Górze, pod przewodnictwem JE abp. Wacława Depo, Metropolity Częstochowskiego, o godz. 9:30.

Serdecznie zapraszamy!