Kolekcje stałe
Spis kolekcji wystawioanych w naszym Muzeum
Zobacz więcej
Wystawy czasowe
Harmonogram wystaw
Zobacz więcej
Sala konferencyjno-koncertowa
Zapraszamy do nowo otwartej sali koncertowej!
Zobacz więcej
Nadchodzące wydarzenia
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Muzuem

 

 

Sklep internetowy

Przejdź do sklepu

Katalog online

Zobacz

Zloty

Kolekcjonerów

Archiwum

Zobacz

Wydarzenia

Opublikowano: 2023-11-29

W środę, 6 grudnia, o godz. 17:00 w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II przy ul. Jagiellońskiej 67/71 w Częstochowie odbędzie się wystawa siedmioletniej Weroniki Kulawiak. Weronika zaprezentuje kolekcję miniaturowych zwierzaków, która liczy ok. 900 eksponatów.

Opublikowano: 2023-11-29

W Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II podczas wernisażu Ewy Powroźnik  „Pejzaże NIEoczywiste”, odbył się  wyjątkowy koncert Zespół  Spring Light.

Opublikowano: 2023-11-27

Przeglądu  Filmów Dokumentalnych Niepoprawnie Prawdziwych za nami. Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy i Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie już po raz dziewiąty zorganizowało przegląd, który odbywał się w auli muzealnej.

Opublikowano: 2023-11-22

Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy i Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie już po raz dziewiąty organizuje Przegląd Filmów Dokumentalnych Niepoprawnie Prawdziwych. Prezentacja filmów odbywać się będzie w auli muzealnej 24-25 listopada br. Hasłem przewodnim tegorocznego Przeglądu są słowa zaczerpnięte z Ewangelii św. Jana „Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8, 32).

Jan Paweł II święty od

Dni
Godzin
Minut

Zobacz dojazd

Dojazd komunikacją miejską
Dojazd od Jasnej Góry: autobus linia nr 19 z przystanku Komenda Miejska Policji, kierunek Kucelin Szpital lub Walcownia, do przystanku Makro.

Nasi Partnerzy

[c] copyright 2017 jp2muzeum.pl | Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie
Projekt i realizacja: Strony internetowe TRUSTNET