Spektakl ten to absolutnie niezwykłe doświadczenie. To jakby docieranie do jądra miłości, patrzenie na nią po zdjęciu wszystkich "światowych” filtrów - sztucznej atrakcyjności, wybujałego erotyzmu i pustych, emocjonalnych gier. Docieranie do całkiem nieznanych obszarów – uczuć czystych i ich obrazu bez krzywego zwierciadła. Spektakl „Pieśń nad pieśniami” zainaugurował czwarty rok działalności teatru Exit.

W spektaklu biorą udział niepełnosprawni artyści Teatru Exit: niewidomi, z porażeniem mózgowym, niepełnosprawnością intelektualną i na wózkach. Najistotniejszym elementem każdego spektaklu czy pokazu jest spotkanie pomiędzy tymi, którzy doświadczają cierpienia związanego z niepełnosprawnością z tymi “normalnymi”, którzy także cierpią, wielokrotnie nie uświadamiając sobie czemu… Exit to wyjście awaryjne, a to spotkanie często bywa deską ratunku.

 

Na scenie 4 muzyków (Adam Szewczyk - gitara/kierownictwo muzyczne, Krzysztof Dziedzic - perkusja, Adam”Szabas”  Kowalewski - kontrabas, Gosia Oczko - wiolonczela) + 6 aktorów

 

 

 

 

Jan Paweł II święty od

Dni
Godzin
Minut

Zobacz dojazd

Dojazd komunikacją miejską
Dojazd od Jasnej Góry: autobus linia nr 19 z przystanku Komenda Miejska Policji, kierunek Kucelin Szpital lub Walcownia, do przystanku Makro.

Nasi Partnerzy

[c] copyright 2017 jp2muzeum.pl | Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie
Projekt i realizacja: Strony internetowe TRUSTNET