Kurs plastyczny dla dzieci w Muzeum JP2
Opublikowano: 2014-07-11

Kurs plastyczny dla dzieci w Muzeum JP2

We wrześniu w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II rozpocznie się kurs plastyczny dla dzieci w wieku 10 – 12 lat. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych nauczycieli i opiekunów.

Kurs odbywać się będzie w soboty od 20 września do 13 grudnia w godzinach 10.00 do 12.00 (2 x 50 min, z przerwą na przekąskę, ostatnie 10 minut – sprzątanie stanowisk). Łącznie odbędzie się 12 spotkań.

Ilość miejsc ograniczona – grupa maksymalnie 12 – 13 dzieci.

Wpisowe – ok. 120 zł – przeznaczone będzie na zakup materiałów do zajęć oraz soki i przekąski.

Informacje pod numerem telefonu: 34 365 19 82 oraz pod adresem e-mail: muzeum@jp2muzeum.pl

Zapisy poprzez formularz internetowy na naszej stronie – od 21 lipca.