Opublikowano: 2012-02-02

Dni Papieskie w Muzeum

Począwszy od 18 marca 2012 roku, każdego 18-tego dnia miesiąca, niezależnie od dnia tygodnia, w naszym Muzeum organizowane będą Dni Papieskie. W trakcie cyklicznych spotkań wspominane będzie twórczość, pielgrzymki i święte życie Papieża Jana Pawła II.

Na spotkania zapraszane będą wybitne osobistości duchowne i świeckie, które w swoim życiu spotkały Papieża Polaka. Zapraszamy na nie wszystkie zainteresowane osoby. Nasze progi otwarte są dla wszelkich inicjatyw związanych z Janem Pawłem II. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

e-mail: jp2@president.com.pl