Opublikowano: 2012-01-31

"Kulinarny świat bł. Jana Pawła II

W poniedziałek, 6 lutego, zapraszamy Państwa na specjalny wieczorek kulturalny "Kulinarny świat bł. Jana Pawła II". Gośćmi specjalnymi będą: Arturo Mari - osobisty fotograf naszego Papieża, oraz Maurizio Carosi - papieski kucharz. W trakcie wieczorku, będzie można skosztować włoskiej kuchni, oraz papieskich kremówek. Przewidujemy również inne, równie ciekawe atrakcje. Wstęp 50 zł. Bilety do nabycia w siedzibie naszego muzeum. Możliwa jest również rezerwacja telefoniczna pod numerem 34/370.95.83 w godz. 8-16. Serdecznie zapraszamy!