Kanonizacja w Muzeum JP2 na antenie TVP Info
Opublikowano: 2014-05-10

Kanonizacja w Muzeum JP2 na antenie TVP Info

W trakcie obchodów kanonizacji Jana Pawła II gościliśmy ekipę Telewizji Polskiej. Dzięki niej fragmenty naszej uroczystości były na żywo transmitowane na ogólnopolskiej antenie TVP Info oraz w stacjach zagranicznych. Dziś otrzymaliśmy od Telewizji Polskiej materiał, który był wyemitowany. Można go zobaczyć w rozwinięciu wiadomości "czytaj więcej".

Udostępniono za zgodą Telewizji Polskiej S.A.
Materiał jest własnością Telewizji Polskiej S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie bez pisemnej zgody Telewizji Polskiej S.A.