Opublikowano: 2012-01-26

KONKURSY DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum do udziału w konkursie plastycznym, poświęconym osobie bł. Jana Pawła II. Zapraszamy również nauczycieli wszystkich szkół do udziału w konkursie na scenariusz lekcji muzealnej. Prace można nadsyłać na adres naszego muzeum do 31 marca 2012. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminach konkursów, które wraz z niezbędnymi formularzami, dostępne są w zakładce "Działalność edukacyjna - załączniki".

Wkrótce, zostanie również ogłoszony konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Regulamin konkursu Scenariusz lekcji w muzeum pdf 175,06 KB Pobierz