Nadrabiamy zaległości
Opublikowano: 2014-01-08

Nadrabiamy zaległości

W naszych zasobach do dziś brakowało zapisu wideo spotkań, które odbyły się w naszym Muzeum we wrześniu i październiku 2013 roku. Przypomnijmy - 18 września naszym gościem był ks. infułat Ireneusz Skubiś, redaktor naczelny Tygodnika Katolickiego Niedziela. Miesiąc później w ramach cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości" wykład wygłosił dyrektor Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie, dr Paweł Skibiński. Oba spotkania dostępne są w rozwinięciu wiadomości. W najbliższych dniach dodany zostanie materiał z listopada i grudnia.