Opublikowano: 2011-12-27

Wigilia

W piątek, 23 grudnia pracownicy oraz przyjaciele muzeum zgromadzili się na uroczystej wieczerzy wigilijnej. Gościem honorowym był arcybiskup Stanisław Nowak, który pobłogosławił świąteczny opłatek. Przy okazji tego świątecznego spotkania, arcybiskup Nowak oraz podprzeor Jasnej Góry, O.Sebastian Matecki otrzymali z rąk pana Zbigniewa Gretka z Ceramiki Paradyż upominek w postaci wizerunku papieża Jana Pawła II. W czasie trwania Wigilii, odwiedził nas dyrektor Radia Jasna Góra, O. Kamil Szustak, który wszystkim zgromadzonym złożył świąteczne życzenia. Po części oficjalnej, odbyło się wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie zespołów młodzieżowych.