Opublikowano: 2011-11-16

Poszukujemy medali annualnych z czasów pontyfikatu Jana Pawła II

Medale annualne są cennymi eksponatami, upamiętniającymi rocznicę pontyfikatu papieża. W przypadku Jana Pawła II wykonanych zostało 26 medali tego typu. Są one wydawane w trzech wersjach kruszcowych: złocie, srebrze i brązie. W naszych zbiorach znajduje się większość medali annualnych Papieża Polaka. Nie posiadamy jednak wszystkich. Dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy są w posiadaniu medali annualnych, w celu ich udostępnienia, lub odsprzedania. Poszukiwane przez nas roczniki można znaleźć w rozwinięciu artykułu.

Poszukiwane roczniki:

XIVAu