Pracownicy Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II na Jasnej Górze
Opublikowano: 2012-12-27

Pracownicy Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II na Jasnej Górze

Pracownicy Firmy President Electronics i Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie modlili się w piątek, 14 grudnia na Jasnej Górze.

Wieczornej Mszy św. odprawionej w Kaplicy Matki Bożej przewodniczył podprzeor Jasnej Góry o. Sebastian Matecki. „To jest ewenement na skalę światową, największy zbiór na świecie monet i medali z wizerunkiem naszego umiłowanego Jana Pawła II – wyjaśniał witając zgromadzonych o. Matecki - Dziękujemy panie Krzysztofie za tę inicjatywę, dla częstochowian i dla pielgrzymów”.

Więcej informacji na stronie WWW Biura Prasowego Jasnej Góry

Źródło: http://www.jasnagora.com

Zapraszamy do wysłuchania plików audio w formacie MP3 z tej uroczystości:

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
o. Sebastian Matecki, powitanie mp3 1,72 MB Pobierz
o. Sebastian Matecki, homilia mp3 2,82 MB Pobierz
Rozmowa z Krzysztofem Witkowskim - dyrektorem Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II mp3 3,18 MB Pobierz