Zacznijcie naprawiać świat od siebie
Opublikowano: 2012-11-18

Zacznijcie naprawiać świat od siebie

Właśnie zakończyło się spotkanie w cyklu „Z Janem Pawłem II ku przyszłości”. Pani Profesor Wanda Półtawska w swoim wystąpieniu zwróciła uwagę na konieczność obrony życia oraz świętość instytucji rodziny. Jako przyjaciółka Papieża Jana Pawła II zachęcała do zgłębiania Jego nauki. Nawoływała do naprawy świata, którą należy zacząć od siebie samego.

Dzisiejsze spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zajęte były wszystkie miejsca, przez co nie mogliśmy gościć dziś wszystkich zainteresowanych. Obszerna relacja wideo ze spotkania będzie dostępna na naszej stronie w najbliższych dniach.