Zaproszenie
Opublikowano: 2012-11-07

Zaproszenie

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości", które odbędzie się  dnia 18 listopada, tym razem nietypowo o godzinie 16.00. Naszym specjalnym gościem będzie Pani Wanda Półtawska, doktor nauk medycznych oraz specjalista w dziedzinie psychiatrii, profesor Papieskiej Akademii Teologicznej, harcerka, działaczka pro-life. Blisko zaprzyjaźniona z Janem Pawłem II, autorka kilkunastu książek , między innymi: „I boję się snów” oraz „Beskidzkie rekolekcje. Dzieje przyjaźni księdza Karola Wojtyły z rodziną Półtawskich”.

Tego samego wieczoru o godzinie 18.00 wystąpi znany muzyk Janusz Yanina Iwański i Łukasz Kluczniak - saksofon.

Wszystkich serdecznie zapraszamy, wstęp wolny, tylko za okazaniem zaproszenia, które można odbierać w siedzibie muzeum. Ilość zaproszeń ograniczona.