Fotoreportaż z I Konferencji Numizmatycznej.
Opublikowano: 2012-10-30

Fotoreportaż z I Konferencji Numizmatycznej

Poniżej prezentujemy fotoreportaż z I Konferencji Numizmatycznej, która odbyła się w minioną sobotę 27 października.

Wśród licznie przybyłych uczestników konferencji nie zabrakło osobistości ze środowiska numizmatycznego, wybitnych polskich medalierek, artystów, twórców, autorów zarówno monet jak i medali oraz wielkich kolekcjonerów.

Po wysłuchaniu ciekawych prelekcji uczestnicy mieli czas na dyskusję, jak również  niepowtarzalną okazję wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniem. Zjazd umilił występ piętnastoletniej podopiecznej Centrum Inicjatyw Artystycznych „Talent”  Karoliny Kamińskiej.

W trakcie spotkania, delegaci Warszawskiego Towarzystwa Numizmatycznego wręczyli dyrektorowi muzeum Krzysztofowi Witkowskiemu Złotą Odznakę Honorową "Za wybitny wkład pracy i zaangażowanie przy utworzeniu i prowadzeniu Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie oraz za rozwijanie światowej numizmatyki".

Wkrótce na naszej stronie udostępnimy pełny wideo zapis Konferencji.