Goście wieczorową porą
Opublikowano: 2012-07-12

Goście wieczorową porą

Zdarza się, że nasze Muzeum otwarte jest o nietypowej porze. Wczoraj tuż przed północą naszymi gośćmi byli pan Paolo Poli wraz z małżonką. Pan Paolo jest włoskim rzeźbiarzem, z którym dyrekcja Muzeum prowadzi rozmowy w sprawie stworzenia figury Jana Pawła II, która będzie ozdobą naszego budynku. Jakie będą efekty rozmów przekonamy się niebawem.

Ojciec artysty jest również światowej sławy rzeźbiarzem, którego dzieła podziwiać można w obiektach sakralnych i świeckich na terenie Włoch i innych krajów.

Więcej informacji o artyście na stronie WWW: http://www.progettoartepoli.it/