Pani Nadra Rais - Drije Ambasador Republiki Tunezjii w Polsce w naszym muzeum.
Opublikowano: 2012-07-03

Pani Nadra Rais - Drije Ambasador Republiki Tunezjii w Polsce w naszym muzeum

We wtorek 3 lipca, Pani Nadra Rais - Drije, Ambadasor nadzwyczajny i pełnomocny Republiki Tunezji w Polsce spotkała się w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II z młodzieżą biorącą udział w konkursie Wiedzy o Tunezji, organizowanym przez Zespól Szkół Ekonomicznych w Częstochowie.

Pani Ambasador w towarzystwie Pana Pawła Klimka Dyrektora Generalnego Urzędu Miasta oraz z przedstawicielem Telewizji Orion Panem Tomaszem Pietrzykowskim wręczyła laureatom trzech pierwszych miejsc, uczniom klasy o profilu turystycznym z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Częstochowie nagrody oraz dyplomy.

Ponadto telewizja Orion przygotowała dla Pani Ambasador niespodziankę w postaci tortu, na którym widniała tunezyjska flaga. W czasie poczęstunku goście mieli okazję zobaczyć film dotyczący Tunezji.

Następnie Dyrektor muzeum Pan Krzysztof Witkowski zaprosił wszystkich do obejrzenia naszych zbiorów. Po zwiedzeniu muzeum Pani Nadra Rais - Drije wpisała się do księgi pamiątkowej.

Jan Paweł II święty od

Dni
Godzin
Minut

Zobacz dojazd

Dojazd komunikacją miejską
Dojazd od Jasnej Góry: autobus linia nr 19 z przystanku Komenda Miejska Policji, kierunek Kucelin Szpital lub Walcownia, do przystanku Makro.

Nasi Partnerzy

[c] copyright 2017 jp2muzeum.pl | Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie
Projekt i realizacja: Strony internetowe TRUSTNET